jeton cüzdan hesabı nasıl açılır

Blockchain tabanlı Fintech 2.0FinTech 2.0’ın temel teknolojisi blockchain teknolojisidir ve aksine FinTech 1.0 ve 1.5, FinTech 2.0 mutlaka tamamenağ. İnternet tabanlı web’in ortaya çıkması,bilgi, ancak blockchain teknolojisiİnternet üzerinden küresel değer değişimi mümkündür.

Her ikisi de var olabilir, ama onlarfarklı doğalara sahiptir ve buna göre muamele edilmelidir (Şekil 1.2).FinTech 1.0, 1.5 ve 2.0’ı birbirinden ayırıyorum çünkü eğer topaklanmışlarsabirlikte FinTech başlığı altında inovasyon tehlikesi vardır.toplumu dönüştürme potansiyeli ve beklentileri göz ardı edilebilir.Eğer öyleyse, Japonya’da blockchain teknolojisinin gelişimini engelleyebilir.Satoshi Nakamoto kripto para birimi Bitcoin hakkında makalesini yayınladığından beri2009 yılında, 1 blockchain teknolojisi temel teknoloji olarakBitcoin’in altında yatan nology.Blockchain’in büyümesi göz önüne alındığında bu sadece doğal olsa da,kavramın odak noktası büyük ölçüde para birimi ile ilgili fonksiyondur.

bir değişim ve değer deposu aracı olarak. 2012-2013 yılları arasında,ancak, yalnızca kripto para biriminde değil,çerçeveler değil, aynı zamanda iş mekanizmaları (yalnızcafinans) ve geniş kitleler için daha fazla farkındalık ve beklenti olmuştur.kamu yönetimi de dahil olmak üzere blockchain uygulaması

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir